Ciekawe linki (część II)

Kontynuujemy cykl, w którym prezentujemy ciekawe artykuły i opracowania z zakresu bankowości. Przy wyborze tekstów z innych portali kładziemy nacisk na prezentowanie interesującej i różnorodnej tematyki. Znalazłeś w internecie ciekawe strony lub teksty? Skontaktuj się z nami – chętnie zamieścimy nadesłane przez Ciebie materiały.

 

Raport: obrót gotówkowy – przyszłość rynku w Polsce

Raport Polskiej Organizacji Firm Obsługi Gotówki poświęcony przyszłości obrotu gotówkowego w Polsce. W raporcie opisano m.in. rolę gotówki w gospodarce, uregulowania outsourcingu, charakterystykę rynku cash processingu, rolę Banków Centralnych w Unii Europejskiej, sposób organizacji gotówki w bankach.

Zobacz Raport: obrót gotówkowy – przyszłość rynku w Polsce

 

 

Alior przedłuża kampanię. Płacenie rachunków w oddziałach hitem roku!  (wyborcza.biz)

Artykuł poświęcony kampanii Alior Banku związanej z darmowym płaceniem w oddziałach rachunków za prąd, czynsz, gaz, telefon. Autor (Maciej Samcik) przedstawia rezultaty tej kampanii i analizuje jaki może ona mieć wpływ na dalsze funkcjonowanie Aliora i całego sektora bankowego.

 Zobacz artykuł Alior przedłuża kampanię

Dodaj komentarz

 

  • Co to za portal?

  • TALEMAX - Przyszłość Technologii BankowychWspiera nas:

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zapisz się na newsletter

    Będziesz otrzymywał nie tylko informacje o wpisach, ale również dodatkowe, niepublikowane na portalu materiały. Sam zdecyduj czy podać swój mail prywatny czy służbowy. Portal Automatyka Bankowa użyje go jedynie w celu wysyłania raz w miesiącu newslettera z informacjami o nowych wpisach i materiałach. Nie wysyłamy żadnych innych maili.