Newsletter Listopad 2017+dodatkowe materiały

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuł zamieszczony w listopadzie na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułem.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Przez kilkadziesiąt lat obecności na rynku bankomaty zmieniły się w niewielkim stopniu. Ich funkcjonalność na tle innych urządzeń rozwijała się bardzo powoli. W ostatnich latach sytuacja się jednak zmieniła. Producenci wprowadzają coraz więcej nowych rozwiązań i funkcji. Dzieje się też to coraz szybciej. Prognozy na przyszłość są jeszcze bardziej imponujące. W ciągu najbliższych lat bankomaty mają zmienić filozofie swojego działania. Czy bankomat przyszłości będzie diametralnie różny od obecnych?

Jak będzie wyglądał bankomat przyszłości?

 

Dodatkowe materiały:

Raport: ATM Future Trends 2017

Prezentacja: Innovations in the ATM Channel – Flora Hamilton, ATMIA Europe

 

Możliwość komentowania została zablogowana.

 

  • Co to za portal?

  • TALEMAX - Przyszłość Technologii BankowychWspiera nas:

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zapisz się na newsletter

    Będziesz otrzymywał nie tylko informacje o wpisach, ale również dodatkowe, niepublikowane na portalu materiały. Sam zdecyduj czy podać swój mail prywatny czy służbowy. Portal Automatyka Bankowa użyje go jedynie w celu wysyłania raz w miesiącu newslettera z informacjami o nowych wpisach i materiałach. Nie wysyłamy żadnych innych maili.