Newsletter Luty 2012

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w lutym na portalu Automatyka Bankowa.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Czy Digital Signage w bankowości będzie technologią jutra?

Artykuł opisujący systemy Digital Signage, które prezentują różne informacje poprzez nowoczesne środki wizualizacji. Od kilku lat stają się one standardem w wielu obiektach gdzie obsługiwany jest klient detalicznych. W artykule przedstawiono najciekawsze przykłady zastosowania Digital Signage w zagranicznych i polskich placówkach bankowych. Prezentuje także nowości technologiczne i daje odpowiedź na pytanie jakie są perspektywy rozwoju przed Digital Signage.

Ciekawe linki (część IV)

Kolejna część cyklu, w którym prezentujemy  ciekawe artykuły i informacje związane z bankowością z innych portali. W tej części polecamy bardzo interesujący artykuł charakteryzujący etapy projektów, których celem jest wdrożenie z sukcesem kiosków informacyjnych. Zachęcamy również do przeczytania artykułu opisującego nowatorskie wykorzystanie bankomatów w programach lojalnościowych.

Możliwość komentowania została zablogowana.

 

  • Co to za portal?

  • TALEMAX - Przyszłość Technologii BankowychWspiera nas:

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zapisz się na newsletter

    Będziesz otrzymywał nie tylko informacje o wpisach, ale również dodatkowe, niepublikowane na portalu materiały. Sam zdecyduj czy podać swój mail prywatny czy służbowy. Portal Automatyka Bankowa użyje go jedynie w celu wysyłania raz w miesiącu newslettera z informacjami o nowych wpisach i materiałach. Nie wysyłamy żadnych innych maili.