Newsletter Maj 2017 + dodatkowe materiały

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuł zamieszczony w maju na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułem.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Automatyzacja stanowisk kasjerskich pozostaje bardzo ważnym elementem w przeobrażeniach placówek na świecie. Do takiego wniosku można dojść analizując wyniki najnowszego raportu RBR. Teller Automation and Branch Transformation 2017. Dyspensery i recyklery kasjerskie, będące podstawą zautomatyzowanych stanowisk, wciąż są uznawane za urządzenia redukujące czas operacji gotówkowych, zwiększające sprawność obsługi klientów i umożliwiające personelowi świadczenie alternatywnych zadań. Jakie perspektywy rysują się przed tymi rozwiązaniami?

Automatyzacja stanowisk kasjerskich nadal kluczowa dla przeobrażeń w placówkach

 

Dodatkowe materiały:

Artykuł: Glory claims lion’s share of TAU market

Artykuł: How to reduce the loss of time and money within Cash Management

Możliwość komentowania została zablogowana.

 

  • Co to za portal?

  • TALEMAX - Przyszłość Technologii BankowychWspiera nas:

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zapisz się na newsletter

    Będziesz otrzymywał nie tylko informacje o wpisach, ale również dodatkowe, niepublikowane na portalu materiały. Sam zdecyduj czy podać swój mail prywatny czy służbowy. Portal Automatyka Bankowa użyje go jedynie w celu wysyłania raz w miesiącu newslettera z informacjami o nowych wpisach i materiałach. Nie wysyłamy żadnych innych maili.