Newsletter Styczeń 2012

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w styczniu na portalu Automatyka Bankowa.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Najnowsze trendy w wyposażaniu placówek bankowych wg laboratorium Accenture

Artykuł opisujący bardzo ciekawy przykład nowatorskiej placówki przygotowanej przez laboratorium Accenture. Ostatnio projekt ten analizował przedstawiciel portalu Automatyka Bankowa, który odwiedził tzw. placówkę przyszłości w Sophia Antipolis niedaleko Cannes we Francji. W artykule zamieściliśmy nasze spostrzeżenia i wnioski z tej wizyty.

Czy nowatorskie interfejsy dla klientów rozpoczną nową erę w korzystaniu z bankomatów ?

Przykłady najnowszych osiągnięć w zakresie interfejsów dla klientów korzystających z bankomatów stworzone przez firmy Nautilus Hyosung oraz Wincor Nixdorf. Sposób korzystania z tych aplikacji i funkcjonalność, którą udostępniają sprawiają, że można je nawet uznać za rozwiązania rozpoczynające nową erę interfejsów. W artykule przedstawiono też inne nowatorskie rozwiązania. 

 

Możliwość komentowania została zablogowana.

 

  • Co to za portal?

  • TALEMAX - Przyszłość Technologii BankowychWspiera nas:

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zapisz się na newsletter

    Będziesz otrzymywał nie tylko informacje o wpisach, ale również dodatkowe, niepublikowane na portalu materiały. Sam zdecyduj czy podać swój mail prywatny czy służbowy. Portal Automatyka Bankowa użyje go jedynie w celu wysyłania raz w miesiącu newslettera z informacjami o nowych wpisach i materiałach. Nie wysyłamy żadnych innych maili.