Ciekawe linki (część I)

Rozpoczynamy cykl, w którym będziemy prezentować ciekawe informacje z zakresu bankowości. Przy wyborze tekstów z innych portali będziemy kłaść nacisk na prezentowanie interesującej i różnorodnej tematyki. Znalazłeś w internecie ciekawe strony lub teksty? Skontaktuj się z nami – chętnie zamieścimy nadesłane przez Ciebie materiały.

 

Placówki bankowe przyszłości (wyborcza.biz 06.04.2011) 

Artykuł przedstawiający nowatorskie przykłady placówek z całego świata. Ciekawe zdjęcia i opisy placówek: CitiBanku w Warszawie i południowokoreańskim Mokdongu, Charter One Bank, North Shore Bank, Nova KBM w Lublanie czy nowojorskiego oddziału ING Direct.

http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,9394059,Placowki_bankowe_przyszlosci,,ga.html

 

Wirtualne oddziały bankowe stają się rzeczywistością (bankier.pl 07.04.2011) 

Artykuł poświęcony analizie dotychczasowych dokonań polskich banków na polu wirtualnych doradców i oddziałów. Przedstawione są również możliwości dalszego rozwoju zdalnych kanałów obsługi.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wirtualne-oddzialy-bankowe-staja-sie-rzeczywistoscia-2319382.html

 

Oceny Banków i usług bankowych forum

Forum poświęcone ocenie banków i usług bankowych takich jak: lokaty, depozyty, kont bankowych, kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych.

http://ocena-banku.blogspot.com/

 

Klienci banków wyżej cenią zaufanie niż dobrą ofertę (wyborcza.biz 14.06.2011)

Artykuł przedstawiający wyniki badań poświęconych diagnozie jakie czynniki decydują o wyborze danego banku przez klientów. Najważniejsze okazuje się zaufanie do banku.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,9778466,Klienci_bankow_wyzej_cenia_zaufanie_niz_dobra_oferte.html

 

2011

Dodaj komentarz