Co zyskasz korzystając z portalu AutomatykaBankowa.pl?

Cel, jaki przyświeca temu portalowi to dostarczanie informacji, które pomogą Tobie w wyposażaniu nowatorskich, bezpiecznych i przyjaznych placówek bankowych. Będziemy również dostarczać informacje związane z obrotem fizyczną gotówką. W tym miejscu pozyskasz wiedzę, która umożliwia największym instytucjom finansowym ne świecie zdobywanie przewag konkurencyjnych.

Korzyści dla Ciebie z używania portalu

  • Zdobycie wiedzy, która pozwoli Tobie podnosić konkurencyjność oferty Banku i budować własną pozycję zawodową,
  • dostęp do analiz i informacji o nowościach technologicznych w automatyce bankowej,
  • śledzenie najnowszych trendów dotyczących projektowania i organizacji oddziałów,
  • korzystanie z porad polskich i światowych ekspertów w dziedzinie organizacji placówek i zarządzania gotówką.

Jakie informacje znajdziesz na portalu?

Poza informacjami na temat rozwiązań stosowanych w oddziałach, przedstawiamy też inne obszary w których technologie odgrywają kluczową rolę – urządzenia samoobsługowe, przetwarzanie gotówki, systemy zabezpieczeń, obsługa klientów korporacyjnych itp.

Nasze obserwacje wskazują, że poziom wiedzy Czytelników jest zróżnicowany. Aby każdy znalazł dla siebie coś ciekawego zamieszczamy zarówno materiały specjalistyczne jak i informacje ogólne.

Bardzo chcielibyśmy, żebyś również i Ty był wśród twórców tego portalu. Może chciałbyś podzielić się ciekawymi przykładami i informacjami? Znalazłeś w Internecie interesujące strony? Chętnie umieścimy nadesłane przez Ciebie materiały.

Czy ten portal jest przedsięwzięciem komercyjnym?

Nie.

Finansowo i merytorycznie wspomaga nas firma Talemax. Naszym celem jest jednak zachowanie pełnej niezależności. Z chęcią będziemy prezentować informacje o rozwiązaniach konkurencyjnych w stosunku do oferty Talemaxu.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chciałbyś się podzielić swoimi doświadczeniami i przemyśleniami – skontaktuj się z nami. Ty także możesz być współtwórcą tego portalu!

Jeśli chciałbyś otrzymywać maile z najświeższymi wiadomościami ze świata automatyki bankowej – zapisz się na newsletter!

 

  • Co to za portal?

  • TALEMAX - Przyszłość Technologii BankowychWspiera nas: