Jedna z najważniejszych światowych konferencji poświęconych gotówce odbędzie się w Polsce

Wielkie wydarzenie skierowane do firm i instytucji, dla których ważne jest usprawnienie procesów gotówkowych, odbędzie się w Polsce. Kilka tygodni temu firma Currency Research ogłosiła, że w 2012 roku jedna z jej konferencji poświęcona gotówce odbędzie się w Warszawie. International Commercial Cash Operations Seminar (ICCOS) organizowana w naszym kraju będzie dedykowana dla rejonu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Prestiżowa konferencja niewątpliwie będzie gratką dla osób z wielu krajów, które zawodowo zajmują się optymalizacją procesów gotówkowych.

 

Prestiżowa konferencja na temat gotówki odbędzie się w Warszawie

Konferencje ICCOS organizowane przez firmę Currency Research to jeden z największych i najważniejszych na świecie cykli konferencji związanych z obiegiem gotówki w nowoczesnej gospodarce. ICCOS EMEA odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2012 roku w Hilton Hotel & Convention Centre w Warszawie.

 

Będzie to kolejna konferencja Currency Research, która od 1995 roku organizuje takie wydarzenia w obu Amerykach, w rejonie EMEA i Azji. Firma ta jest również organizatorem konferencji Currency Conference dedykowanej dla banków centralnych. Jest to największa i najbardziej prestiżowa konferencja na świecie w tym obszarze (nawet ponad 20 tys. USD za udział).

 

Poprzednia konferencja ICCOS dla rejonu EMEA odbyła się w marcu 2011 w Barcelonie. Była to druga impreza ICCOS w tej części świata. Wzięło w niej udział 187 uczestników z 31 krajów. W czasie konferencji poruszano takie tematy jak: rola centralnych i komercyjnych banków w obiegu gotówki, walka z fałszerstwami, zapewnienie jakości w produkcji i obiegu banknotów, zarządzanie gotówką w handlu, teraźniejszość i przyszłość gotówki czy technologie, które optymalizują koszt obsługi gotówki. Listę prezentacji można znaleźć pod linkiem Prezentacje ICCOS EMEA 2011.

 

Czym charakteryzują się konferencje ICCOS ?

W konferencjach ICCOS uczestniczą najwybitniejsi eksperci w dziedzinie optymalizacji procesów gotówkowych z całego świata. Głównym celem konferencji jest propagowanie najlepszych światowych praktyk i wymiana doświadczeń w obszarze obiegu gotówki. Prezentacje i case studies skupiają się na koncepcjach, strategiach i rozwiązaniach technologicznych usprawniających procesy gotówkowe. Uczestnikami konferencji są przedstawiciele m.in. firm handlowych, banków, kasyn, firm dostarczających gotówkę (CIT). 

Konferencja ICCOS

 

 

 

 

 

 

Konferencje podzielone są na dwie części. Główna cześć to miejsce gdzie odbywają się prezentacje i dyskusje plenarne. W strefie wystawienniczej sponsorzy prezentują najnowsze technologie wspomagające zarządzanie i obieg gotówki. W przyjemnej i profesjonalnej atmosferze można tu poznać szczegóły wiodących rozwiązań dedykowanych dla różnych firm i instytucji.

 

Informacje o konferencji ICCOS EMEA 2012

Organizator obecnie przygotowuje szczegółowy program konferencji. Portal Automatyka Bankowa będzie na bieżąco zamieszczał aktualne informacje związane z konferencją ICCOS EMEA w Warszawie. Informacje dotyczące tego wydarzenia możesz także znaleźć na stronie http://www.emea.iccos.com.

Dodaj komentarz