Newsletter grudzień 2018

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w ostatnim czasie na Portalu Automatyka Bankowa.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Sztuczna inteligencja jest coraz szerzej stosowana w różnego rodzaju oprogramowaniu do zarządzania procesami biznesowymi. Dużo wskazuje, że zakres wykorzystania tej technologii będzie się zwiększał. Podstawą sztucznej inteligencji są rozwiązania wykorzystujące uczenie maszynowe (ang. machine learning). Automatyka bankowa to jedna z tych dziedzin, w której sztuczna inteligencja znajduje coraz większe zastosowanie. Jak sztuczna inteligencja może na nią wpływać ?

Czy sztuczna inteligencja usprawni automatykę bankową?

 

Po wielu latach zastoju we wprowadzaniu automatyzacji w procesach gotówkowych w handlu detalicznym, obecnie widoczne jest rosnące zainteresowanie tym obszarem. Firmy detaliczne coraz częściej sięgają po rozwiązania automatyzujące obsługę gotówki. Potwierdzeniem tego trendu jest też ciesząca się dużym zainteresowaniem tegoroczna edycja targów Wyposażenia Sklepów RetailShow.

RetailShow 2018 potwierdził coraz ważniejszą rolę automatyzacji gotówki w handlu

Możliwość komentowania została zablogowana.