Newsletter czerwiec 2012

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w czerwcu na portalu Automatyka Bankowa.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Czy ataki na bankomaty to nadal zmora dla banków i ich klientów?

W artykule opisano najczęstsze obecnie rodzaje ataków na bankomaty. Opisano też przypadki kiedy bankomaty stają się narzędziem w ręku przestępców umożliwiającym dostęp do gotówki klientów. W artykule sporo uwagi poświęcono również najświeższym statystykom największych zagrożeń dla banków i wszystkich klientów korzystających z bankomatów.

Jeden z liderów światowej bankowości otworzył swoją pierwszą placówkę w Polsce

Na początku czerwca Bank Of China otworzył w Warszawie swój pierwszy oddział w Polsce. W artykule opisaliśmy nasze wrażenia po wizycie w placówce, której właścicielem jest jeden z największych banków świata. Celem naszej wizyty było zapoznanie sie z zastosowanymi w oddziale rozwiązaniami automatyki bankowej. Na ile są one egzotyczne a na ile nowoczesne?

 

Możliwość komentowania została zablogowana.

 

  • Co to za portal?

  • TALEMAX - Przyszłość Technologii BankowychWspiera nas:

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zapisz się na newsletter

    Będziesz otrzymywał nie tylko informacje o wpisach, ale również dodatkowe, niepublikowane na portalu materiały. Sam zdecyduj czy podać swój mail prywatny czy służbowy. Portal Automatyka Bankowa użyje go jedynie w celu wysyłania raz w miesiącu newslettera z informacjami o nowych wpisach i materiałach. Nie wysyłamy żadnych innych maili.