Newsletter Czerwiec 2014 + dodatkowe materiały

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w czerwcu na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułami.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Sieć bankomatów udostępniana przez europejskie banki ulega ciągłym przemianom. Najnowszy raport RBR pokazuje, że wzrost ich liczby jest niewielki. W części europejskich krajów intensywnie rośnie liczba dostępnych bankomatów w innych ciągle się zmniejsza. Z drugiej strony zwiększa się zaawansowanie techniczne i funkcjonalność bankomatów. Jak na tym tle wypada świat i Polska? Przedstawiamy najnowsze statystyki związane z rynkiem bankomatów.

Bankomatów przybywa wolniej ale są bardziej zaawansowane techniczne

ING Bank Śląski od lat należy do czołówki banków w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza wynikom finansowym, ale również innowacyjnemu podejściu do świadczonych usług bankowych. Szczególnie wyróżnia się ciągłe udoskonalanie rozwiązań automatyzujących obsługę klientów i gotówki w placówkach. Historia i teraźniejszość ING Banku Śląskiego mogą być dla wielu specjalistów dobrym przykładem w jaki sposób można optymalizować procesy w placówkach bankowych. Obecnie bank realizuje projekt wprowadzający na dużą skalę bankomaty recyklingowe do oddziałów.

ING Bank Śląski wyznacza nowe standardy w obsłudze klientów i gotówki

 

Materiały dodatkowe:

Artykuł: 6 questions every FI should ask about branch transformation

Artykuł: 5 Stunning „Before & After” Examples of What’s Possible With Banking Technology

Możliwość komentowania została zablogowana.