Newsletter Grudzień 2011

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w grudniu na portalu Automatyka Bankowa.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Jedna z najważniejszych światowych konferencji poświęconych gotówce odbędzie się w Polsce

Zapowiedź wielkiego wydarzenia dla firm i instytucji, dla których ważne jest usprawnienie procesów gotówkowych. Firma Currency Research organizuje w dniach 5-7 listopada 2012 roku w Warszawie jedną z najważniejszych na świecie konferencji poświęconych gotówce. Konferencja International Commercial Cash Operations Seminar (ICCOS) będzie dedykowana dla rejonu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Jak sprawić żeby gotówka w bankomatach i placówkach nigdy się nie kończyła?

Artykuł przedstawiający dedykowane oprogramowania do zarządzania dostawami gotówki w sieci urządzeń samoobsługowych i placówek. W artykule scharakteryzowano funkcjonalność wiodących systemów tego typu  jak również przedstawiono korzyści, jakie dają bankom i ich klientom.

 

Możliwość komentowania została zablogowana.

 

  • Co to za portal?

  • TALEMAX - Przyszłość Technologii BankowychWspiera nas:

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zapisz się na newsletter

    Będziesz otrzymywał nie tylko informacje o wpisach, ale również dodatkowe, niepublikowane na portalu materiały. Sam zdecyduj czy podać swój mail prywatny czy służbowy. Portal Automatyka Bankowa użyje go jedynie w celu wysyłania raz w miesiącu newslettera z informacjami o nowych wpisach i materiałach. Nie wysyłamy żadnych innych maili.