Newsletter Kwiecień 2013 – WAŻNE INFORMACJE!

Witaj Subskrybent

Z przyjemnością informujemy, że Portal Automatyka Bankowa rozszerza zakres informacji udostępnianych subskrybentom newslettera. Będziemy przesyłać Tobie dodatkowe opracowania, raporty lub prezentacje związane z publikowanymi artykułami. Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524).  Chcemy rozwijać Portal tak,  aby był  jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami (film wideo).

Poniżej przesyłamy artykuły zamieszczone w kwietniu na Portalu Automatyka Bankowa.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Rynek automatów kasjerskich ulega ciągłym przeobrażeniom. Najnowsza edycja raportu Global Teller Assist Units 2013 firmy RBR przedstawia aktualne światowe trendy zachodzące w wyposażaniu placówek bankowych w automaty kasjerskie. Jest to dobra okazja, żeby przyjrzeć się sytuacji na tym rynku. Czy kryzys finansowy odcisnął na nim swoje piętno? Jak zmieniają się placówki bankowe? Jakie rozwiązania będą stosowane na stanowiskach kasjerskich w najbliższych latach? Czy sytuacja w Polsce różni się od światowych trendów?

Jakie są perspektywy rozwoju przed automatami kasjerskimi?

W artykułach na naszym portalu bardzo rzadko informujemy o zmianach zachodzących wśród producentów technologii bankowych. Jednak wydarzenie, które miało miejsce w ostatnich tygodniach, wymaga według nas analizy konsekwencji, jakie niesie dla rynku rozwiązań automatyki bankowej. Na początku kwietnia nastąpiła bowiem fuzja dwóch wiodących firm na tym rynku. Czy czekają nas też zmiany wśród dostawców urządzeń w Polsce? Przedstawiamy też stanowisko firmy Glory Global Solutions w sprawie fuzji.

Znacząca zmiana wśód producentów automatyki bankowej

Możliwość komentowania została zablogowana.