Newsletter Kwiecień 2016 + dodatkowe materiały

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w kwietniu na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułami.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Na świecie kasy samoobsługowe w marketach stają coraz powszechniejszym elementem ich wyposażenia. Rynek takich urządzeń rozwija się dynamiczne. W Polsce rozwiązania umożliwiające klientom samodzielne skanowanie produktów i zapłacenie za zakupy pojawiły się do tej pory w kilku sieciach handlowych. Samoobsługowe kasy stają się coraz bardziej zaawansowane technicznie i jednocześnie wygodne w użyciu. Co charakteryzuje takie rozwiązania?

Czy kasy samoobsługowe w marketach wyprą tradycyjne stanowiska kasjerskie?

 

W dniach 19-20 maja w Pure Sky Club w Warszawie odbędzie się VIII Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Technologii Bankowych. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe działające przy Uniwersytecie Warszawskim. Tegoroczna edycja Kongresu zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Weźmie w nim udział około 500 uczestników i wystąpi 40 wybitnych ekspertów bankowości. Dwa wiodące tematy wydarzenia to bankowość i technologie. Jak prezentuje się tegoroczny program w szczegółach?

VIII Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Technologii Bankowych już wkrótce

 

Dodatkowe materiały:

Prezentacja: Optimising the retail cash chain

 

 

 

 

Możliwość komentowania została zablogowana.