Newsletter Lipiec 2014

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w lipcu na Portalu Automatyka Bankowa.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Banki wciąż twórczo rozwijają swoje oddziały. Poligonem służącym do testowania nowych rozwiązań są placówki flagowe. To w placówkach flagowych można zobaczyć najnowsze propozycje światowych producentów automatyki. Jeśli koncepcja lub automat sprawdza się, znajduje zastawanie w innych oddziałach. W ostatnim czasie na świecie otwarto kilka bardzo ciekawych placówek flagowych. Wśród nich wyróżnia się nowa placówka Umpqua Bank w San Francisco.

Umpqua Bank znowu wyznacza trendy w oddziałach bankowych

 

Biometria to jedna z najbardziej perspektywiczny technologii zwiększającej bezpieczeństwo i komfort w bankowości i nie tylko. Z tego względu wielu specjalistów poszukuje okazji do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie rozwiązań wykorzystujących cechy biometryczne. Właśnie zbliża się doskonała okazja do wymiany doświadczeń w tej dziedzinie. Już 4 września w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji „Biometric Summit – Oblicza uwierzytelniania tożsamości”. Portal Automatyka Bankowa objął patronat merytoryczny nad tym wydarzeniem.

Biometric Summit – interesująca konferencja o obliczach uwierzytelniania tożsamości

Możliwość komentowania została zablogowana.

 

  • Co to za portal?

  • TALEMAX - Przyszłość Technologii BankowychWspiera nas:

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zapisz się na newsletter

    Będziesz otrzymywał nie tylko informacje o wpisach, ale również dodatkowe, niepublikowane na portalu materiały. Sam zdecyduj czy podać swój mail prywatny czy służbowy. Portal Automatyka Bankowa użyje go jedynie w celu wysyłania raz w miesiącu newslettera z informacjami o nowych wpisach i materiałach. Nie wysyłamy żadnych innych maili.