Newsletter Lipiec 2015

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w lipcu na Portalu Automatyka Bankowa.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

9 września w Warszawie odbędzie się Kongres Obrotu Gotówki organizowany przez Związek Banków Polskich. To bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich podmiotów aktywie zaangażowanych w kształtowanie obiegu gotówki w Polsce. Tematem przewodnim będzie usprawnienia procesów i zapewnieniu bezpieczeństwa obrotu gotówkowego w Polsce. Podczas Kongresu przedstawiciele Narodowego Banku Polskiego zaprezentują rekomendacje standardów postępowania z banknotami w obrocie gotówkowym oraz plany wprowadzenia ich w życie.

Kongres Obrotu Gotówki – bardzo ważne wydarzenie dla obsługi gotówki w Polsce

 

Wśród specjalistów zajmujących się usprawnieniem obsługi klientów bankowych, coraz częściej wymieniane jest nowe pojęcie – „omnichannel”. Omnichannel obecnie staje się synonimem nowoczesności i nową strategią działania banków. Często jednak to pojęcie jest mylone z definicją multichannel czyli inaczej wielokanałowością. Co dokładnie oznacza omnichannel? Jakie korzyści zapewnia bankom i ich klientom? Jakie miejsce w tej nowej strategii mogą znaleźć rozwiązania automatyki bankowej?

Omnichannel – nowa idea, która ma odmienić bankowość

 

W dniach 21-22 października w Warszawie odbędzie kolejna edycja Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, nad którym Portal Automatyka Bankowa objął patronat medialny. To cykliczne wydarzenie od początku cieszy się dużym zainteresowaniem osób i instytucji kluczowych dla sektora finansowego. Udane edycje w ciągu ostatnich kilku lat sprawiają, że wydarzenie zyskało rangę neutralnej platformy do dyskusji sprzyjającej wymianie myśli i poglądów osób zaangażowanych w sektor finansowy. Jakie atrakcje czekają na uczestników najbliższej edycji?

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń już jesienią

 

 

Możliwość komentowania została zablogowana.