Newsletter Listopad 2011

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w listopadzie na portalu Automatyka Bankowa.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

W sortowniach gotówki zastosowano kosmiczne technologie

Artukuł opisujący współczesne sortownie, które coraz bardziej przypominają fabryki wyposażone w zautomatyzowane linie produkcyjne. Szczególne wrażenie robią sortownie banków centralnych, gdzie nowoczesne urządzenia połączone w linię weryfikują, liczą i pakują miliony banknotów i monet dziennie. To tu do pracy „zaprzęgnięte” są najbardziej zaawansowane rozwiązania z zakresu automatyki bankowej.

 Czy biometria zmieni oblicze bankowości ?

Analiza rozwiązań biometrycznych, które już teraz mogłyby znaleźć powszechne zastosowanie w bankowości. Przedstawiono ciekawe przykłady banków z kilku krajów, także z Polski, obrazujące możliwości tych technologii. W artykule podjęto próbę odpowiedzi na pytanie: czy biometria wkrótce znajdzie powszechne zastosowanie w światowej i polskiej bankowości?

 

Możliwość komentowania została zablogowana.

 

  • Co to za portal?

  • TALEMAX - Przyszłość Technologii BankowychWspiera nas:

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zapisz się na newsletter

    Będziesz otrzymywał nie tylko informacje o wpisach, ale również dodatkowe, niepublikowane na portalu materiały. Sam zdecyduj czy podać swój mail prywatny czy służbowy. Portal Automatyka Bankowa użyje go jedynie w celu wysyłania raz w miesiącu newslettera z informacjami o nowych wpisach i materiałach. Nie wysyłamy żadnych innych maili.