Newsletter Luty 2015 – dodatek

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuł zamieszczony na Portalu Automatyka Bankowa, autorstwa Sławomira Doleckiego, opublikowany w lutowym numerze Miesięcznika Finansowego BANK w raporcie specjalnym Cash Processing. Raport przedstawia m.in.: nowości w konwojowaniu gotówki, optymalizacje w obsłudze gotówki, przestępstwa dotyczące bankomatów, aktualną sytuację prawną bankomatów recyklingowych, wywiad z Andrzejem Kawińskim (Country Manager w firmie Giesecke & Devrient).

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

W naszym systemie finansowym szykują się duże zmiany. Bank centralny pracuje nad regulacjami, które będą miały ogromny wpływ na rynek obsługi gotówki, ale jednocześnie otworzy to drogę do stosowania najnowocześniejszych technologii, pozwalających zarządzać gotówką taniej, bezpiecznie i bardziej efektywnie. Nowe przepisy mają zbliżyć nas do regulacji obowiązujących w strefie euro. Niestety dla firm działających w tej branży może to oznaczać konieczność zainwestowania w nowoczesne urządzenia.

Zielone światło dla nowoczesnej technologii

Możliwość komentowania została zablogowana.

 

  • Co to za portal?

  • TALEMAX - Przyszłość Technologii BankowychWspiera nas:

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zapisz się na newsletter

    Będziesz otrzymywał nie tylko informacje o wpisach, ale również dodatkowe, niepublikowane na portalu materiały. Sam zdecyduj czy podać swój mail prywatny czy służbowy. Portal Automatyka Bankowa użyje go jedynie w celu wysyłania raz w miesiącu newslettera z informacjami o nowych wpisach i materiałach. Nie wysyłamy żadnych innych maili.