Newsletter Luty 2015 + dodatkowe materiały

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w lutym na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułami.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Na początku tego roku Idea Bank uruchomił nową testową placówkę pod nazwą Idea Hub. Przy jej aranżacji bank wykorzystał koncepcję placówki, która ma aktywnie wspierać lokalne firmy. Idea Bank wyszedł z założenia, że trzeba stworzyć jak najwięcej zachęt do odwiedzenia placówki dla przedsiębiorców. I tak powstało swoiste skrzyżowanie biura na wynajem z kawiarnią, gdzie klienci mogą prowadzić swoje interesy. Koncepcja ta nie jest nowością na skalę świata czy Europy, ale na naszym rynku to pierwsze takie wdrożenie. Przyjrzyjmy się zatem jak prezentuje się nowa propozycja Idea Bank.

Placówka Idea Hub czyli biuro dla klientów w środku banku

 

Cash Handling Journal to nowy anglojęzyczny blog tematyczny przeznaczony dla specjalistów w zakresie procesów gotówkowych. Twórcą blogu a jednocześnie autorem większości artykułów jest Achim Munck. Munck to znany niemiecki ekspert, od wielu lat aktywnie zajmujący się gotówką i usprawnianiem procesów gotówkowych. Dotychczas teksty na blogu były publikowane tylko w języku niemieckim. Dzięki wersji anglojęzycznej blog będzie cennym źródłem wiedzy dla dużego grona profesjonalistów w całej Europie. Jakie informacje i wiadomości możemy znaleźć na Cash Handling Journal?

Cash Handling Journal – nowy blog dla specjalistów od gotówki

 

W dniach 1-2 kwietnia w Warszawie odbędzie się Spotkanie Liderów Bankowości i  Ubezpieczeń. To cykliczne wydarzenie, w skład którego wchodzi kilka ważnych konferencji dedykowanych dla sektora finansowego. Dla specjalistów z banków szczególnie interesująca będzie IX edycja Banking Forum. W czasie Banking Forum omawiane będą takie zagadnienia jak najważniejsze trendy w polskiej bankowości detalicznej czy nowoczesne bankowe kanały dystrybucji. Portal Automatyka Bankowa objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń – ważne wydarzenie dla sektora finansowego

 

Dodatkowe materiały:

Artykuł: At BAI Retail Delivery: Redirecting traffic at the branch

Artykuł: Who would gain from a cashless society?

Broszura: Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń – IX Banking Forum

 

 

Możliwość komentowania została zablogowana.