Newsletter Marzec 2013 – WAŻNE INFORMACJE!

Witaj Subskrybent

Z przyjemnością informujemy, że Portal Automatyka Bankowa rozszerza zakres informacji udostępnianych subskrybentom newslettera. Będziemy przesyłać Tobie dodatkowe opracowania, raporty lub prezentacje związane z publikowanymi artykułami. Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524).  Chcemy rozwijać Portal tak,  aby był  jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami (film wideo).

Poniżej przesyłamy artykuły zamieszczone w marcu na Portalu Automatyka Bankowa.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Do tej pory placówki pocztowe przypominały banki z przeszłości, w których klienci byli odgrodzeni od personelu pancernymi szybami. Klient czuł się w nich jak petent w mało przyjaznym otoczeniu, gdzie uzyskanie informacji o usługach było niełatwym zadaniem. Dzięki rozwojowi technologii i rosnącej konkurencji w usługach pocztowych sytuacja szybko się zmienia. Coraz więcej placówek pocztowych na świecie aranżuje się na podobnych zasadach jak nowoczesne placówki bankowe. Dzięki temu firmy pocztowe zaczynają skutecznie konkurować z bankami, oferując również usługi finansowe. Czy takie placówki pojawią się wkrótce też w Polsce? Pierwszy taki obiekt powstał w Warszawie (zobacz film z nowej placówki Poczty Polskiej).

Placówki pocztowe upodobniają się do nowoczesnych oddziałów bankowych

W dniach 15-16 kwietnia w Miedzeszynie koło Warszawy odbędzie się konferencja Mobile Banking & Mobile Payment. Wydarzenie, organizowane przez SW Konferencje, poświęcone będzie aktualnej sytuacji w bankowości mobilnej i płatnościach mobilnych. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się również z prognozami rozwoju technologii mobilnych. Mocną stroną konferencji będą prezentacje banków, które zrealizowały lub realizują w Polsce największe projekty „mobilne”. Portal Automatyka Bankowa objął patronat medialny nad konferencją.

Interesująca konferencja poświęcona najnowszym trendom i prognozom związanym z bankowością mobilną

 

 

Możliwość komentowania została zablogowana.