Newsletter marzec 2018 + dodatkowe materiały

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w marcu na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułami.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Wiele banków na świecie wprowadza zmiany w sposobie sprzedaży usług. To efekt szybkiego wzrostu popularności elektronicznych kanałów dystrybucji produktów bankowych. Zapewnienie możliwości wyboru metody kontaktu i jednolitych  standardów usług we wszystkich kanałach jest kluczowe w walce konkurencyjnej o utrzymanie posiadanych i zdobywanie nowych klientów. Konieczne staje się znalezienie odpowiedzi na pytanie jaka powinna być rola placówki bankowej w zmieniającej się rzeczywistości.

Dokąd zmierza wielokanałowość w światowej bankowości?

 

Już 19 kwietnia odbędzie się seminarium „Nowe obowiązki i rozwiązania na rynku usług obsługi gotówki w praktyce banku spółdzielczego” organizowane przez Związek Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz POFOG. Głównym tematem seminarium będzie Zarządzenia nr 19/2016 Prezesa NBP, które będzie miało ogromny wpływ na sektor bankowości spółdzielczej. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in. w jaki sposób sprawnie przygotować bank spółdzielczy do zmian w przepisach dotyczących przetwarzania gotówki. Portal Automatyka Bankowa objął patronat nad tym wydarzeniem.

Ważne seminarium poświęcona obsłudze gotówki w bankach spółdzielczych

 

Dodatkowe materiały:

Program Seminarium dla banków spółdzielczych

Artykuł: Why banks must find the right mix of physical and digital channels

 

Możliwość komentowania została zablogowana.