Newsletter Październik 2014 + dodatkowe materiały

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w październiku na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułami.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Zmieniające się preferencje klientów w korzystaniu z usług i coraz większa presja na koszty sprawiają, że zmiany w organizacji placówek są nieuchronne. W najbliższych latach oddziały muszą stać się bardziej zautomatyzowane, tańsze w utrzymaniu i skuteczniejsze w sprzedaży usług. Sprawne działanie będzie wymagało stosowania różnych placówek dostosowanych do różnych potrzeb klientów i zmieniającego się otoczenia. Dla menadżera sieci oddziałów oznacza to znalezienie odpowiedzi na pytanie: jak szybko wprowadzić zmiany w placówkach i jakie nowoczesne urządzenia zastosować. Metody są różne. W niniejszym artykule przedstawiamy kilka najciekawszych opartych na nowej klasie urządzeń – Assisted Self Service.

Assisted Self Service sposobem na skuteczną reorganizację placówek bankowych

 

Przedstawiamy drugą cześć artykułu poświęconego  analizie obecnej sytuacji gotówki na świecie. Wnioski płynące z ostatniego raportu Currency Research porównaliśmy z najnowszymi wynikami badań innych organizacji. Badania przeprowadzono zarówno w Polsce jak i w innych krajach. W niniejszym tekście prezentujemy najświeższe statystyki porównujące bezpieczeństwo płatności gotówkowych i bezgotówkowych a także popularność i zaawansowanie technologiczne różnych metod płatności.

Prawda i mity o gotówce w najnowszym raporcie Currency Research (cz. II)

 

Materiały dodatkowe:

Artykuł: How Does a Cash Recycler Help My Teller Line Operate Better

Artrykuł: 11 Ways Branch Transformation Delivers Real Business Value

Raport NBP: Ocena funkcjonowania polskiego systemu płatniczego w I półroczu 2014 r.

Możliwość komentowania została zablogowana.