Newsletter październik-listopad 2016

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w ostatnim czasie na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułami.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Samoobsługowe urządzenia do wpłat bilonu wprowadzono na rynek już kilkadziesiąt lat temu. Obecnie automaty określane jako Cash Deposit System lub Coin Deposit System (CDS) stają się coraz bardziej popularne. W Polsce również można korzystać z tego typu urządzeń. Producenci wyposażają je w coraz bardziej zaawanasowane rozwiązania, dzięki czemu znajdują też coraz to nowe zastosowania. Sprawdźmy jakie są dostępne funkcjonalności w najnowszych CDS-ach i jak można je konfigurować. Co zyskują dzięki nim instytucje i ich klienci?

Czy samoobsługowe wpłaty bilonu w urządzeniach CDS będą standardem w bankowości?

 

We wrześniu w warszawskim showroomie firmy NCR, odbyła się konferencja Trendy Technologiczne, Które Zmienią Oblicze Bankowości. Uczestnicy konferencji mieli okazję dowiedzieć się jakie zdaniem NCR są kierunki rozwoju technologii dedykowanych dla sektora bankowego oraz  jakie wyzwania stoją  przed tą branżą w obliczu postępującej cyfryzacji.

Technologie, które mają zmienić oblicze bankowości podczas konferencji NCR

 

Dodatkowe materiały:

Artykuł: Can multivendor ATM software cut it in an omnichannel banking world?

Artykuł: Are financial institutions making a good or a bad decision by deploying interactive teller machines? Yes.

Możliwość komentowania została zablogowana.