Newsletter Sierpień 2015 + dodatkowe materiały

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w sierpniu na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułami.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Firma Deloitte w czerwcu bieżącego roku przeprowadziła badanie „Jakich oddziałów bankowych potrzebują dzisiaj Klienci? – kierunki ewolucji sieci oddziałów bankowych w świetle zmieniających się oczekiwań klientów”. W ramach badania przeanalizowano preferencje klientów banków w zakresie realizacji ich potrzeb związanych z zakupem i obsługą produktów finansowych w poszczególnych kanałach dystrybucji usług. Przedstawiamy najciekawsze wyniki i wnioski z tego badania.

Jakich oddziałów bankowych potrzebują dzisiaj klienci?

 

10 września w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Biometric Summit – oblicza uwierzytelniania tożsamości. Z roku na rok rośnie znaczenie tego wydarzenia bowiem coraz bardziej powszechne są systemy biometryczne we współczesnym świecie. Coraz częściej rozwiązania takie stosowane są również w bankowości. Najbliższa konferencja ma odpowiedzieć między innymi na pytanie: czy można zastosować biometrię w pełni w różnych dziedzinach gospodarki i jak tego dokonać? Portal Automatyka Bankowa objął patronat medialny nad Biometric Summit.

Konferencja Biometric Summit już wkrótce

 

Dodatkowy materiał:

Artykuł: ’In the middle of the action’: The ATM in an omnichannel world

Artykuł: „UK bank customers set to share DNA data with banks for biometric authentication”

Możliwość komentowania została zablogowana.