Newsletter Wrzesień 2015 + dodatkowe materiały

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone we wrześniu na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułami.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Kongres Obrotu Gotówki organizowany przez Związek Banków Polskich odbył się 9 września w Warszawie. Duże zainteresowanie tym wydarzeniem przerosło oczekiwania organizatora. Potwierdziło to znaczenie Kongresu dla kształtowanie procesu obrotu gotówkowego w Polsce. Pokazało to też jak duże jest zapotrzebowanie na dostęp do informacji pozwalających usprawnić obsługę a także zapewnić bezpieczeństwo w tym procesie. Przedstawiamy relację z Kongresu Obrotu Gotówki 2015.

Kongres Obrotu Gotówki 2015 – przełomowe wydarzenie dla obrotu gotówkowego w Polsce?

 

Najnowszy raport “ATM and Self Service Software Trends 2015” portalu ATM Marketplace pokazuje ciekawe zmiany jakie zachodzą na rynku bankomatów i innych urządzeń samoobsługowych. Prognozuje jaka może być ich przyszłość. Raport przedstawia obecną i przyszłą rolę bankomatów oraz jak kształtują się zmiany w zakresie bezpieczeństwa czy oczekiwań klientów co do spełniania nowych funkcji. Raport przedstawia również najnowsze trendy i zmiany jakie zachodzą w oddziałach bankowych i w innych kanałach obsługi. W niniejszym artykule prezentujemy najciekawsze wyniki badania.

Najnowsze trendy w samoobsłudze bankowej i w placówkach wg raportu ATM Marketplace

 

Dodatkowe materiały:

Artykuł Daryl Cornell : The future of the ATM

Artykuł Suzanne Cluckey: Breaking the ice: The US meets cash recycling ATMs (finally)

 

Możliwość komentowania została zablogowana.