Prestiżowa konferencja poświęcona gotówce już wkrótce odbędzie się w Warszawie

Wielkim krokami zbliża się bardzo ważne wydarzenie dla firm i instytucji w których kluczowe jest usprawnianie procesów gotówkowych. Już w listopadzie w Warszawie odbędzie się jedna z najważniejszych na świecie konferencji poświęcona gotówce. Konferencja International Commercial Cash Operations Seminar (ICCOS) dla rejonu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) wzbudziła bardzo duże zainteresowanie nie tylko w naszym kraju. Organizator przekazuje coraz więcej ważnych szczegółów dla uczestników konferencji. Coraz mniej czasu pozostaje żeby zostać parterem i sponsorem konferencji. Przedstawiamy najnowsze informacje związane z konferencją ICOOS EMEA 2012 organizowaną przez firmę Currency Research.

 

ICCOS EMEA 2012 odbędzie się w Warszawie

Hotel Hilton

Konferencje ICCOS organizowane przez firmę Currency Research to jeden z największych i najważniejszych na świecie cykli konferencji związanych z obiegiem gotówki w nowoczesnej gospodarce. ICCOS EMEA odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2012 roku w Hilton Hotel & Convention Centre w Warszawie.

 

 

 

Wielkie zainteresowanie konferencją wśród światowych firm

Wydarzenie dedykowane jest dla firm, instytucji i osób zajmujących się zawodowo optymalizacją procesów gotówkowych.  Konferencję patronatem objął Narodowy Bank Polski, Wśród sponsorów konferencji znajdują się już m.in.: Global Cash Solutions, CTS Cashpro, Toshiba, Transoft International, De La Rue, Transtrack International, CI Tech Components, GRG Banking. Partnerem konferencji w obszarze bezpieczeństwa została firma Konsalnet.

Do końca maja organizator przewidział specjalne zniżki dla potencjalnych sponsorów. Konieczny jest zatem pośpiech, jeżeli Twoja firma chciałaby uczestniczyć w tym wydarzeniu jako sponsor na preferencyjnych warunkach.

 

Wszystko wskazuje na dużą frekwencję wśród uczestników

Konferencja w Warszawie cieszy się powszechnym zainteresowaniem wśród osób związanych gotówką w wielu krajach. Duża liczba uczestników już zadeklarowało swój udział. Ilu ich będzie? W ostatniej konferencji ICCOS dedykowanej na obszar Ameryk wzięło udział prawie 300 osób z 40 krajów.  Wiele wskazuje, że podobnym powodzeniem będzie się cieszyła konferencja w Warszawie. Uczestników nie zniechęca nawet koszt uczestnictwa, który nie należy do najniższych.

Koszt zależy od rodzaju instytucji, którą reprezentuje potencjalny uczestnik. Najbardziej korzystną cenę ustalono dla przedstawicieli banków, uczelni, firm Cash In Transit, handlu detalicznego, kasyn i innych instytucji finansowych. Jeśli osoby zgłoszą uczestnictwo do 5 sierpnia cena wynosi 750 Euro. Uczestnicy zgłoszeni do 5 października zapłacą 995 Euro, a po tym terminie – 1150 Euro. W konferencji mogą brać również przedstawiciele innych firm ale koszt ich uczestnictwa jest znacznie wyższy od powyższych kwot.

 

Program konferencji ICCOS EMEA na ostatniej prostej

Gotowy jest już ramowy program konferencji. Trwają prace nad przygotowaniem szczegółowego planu prezentacji. Przedstawicieli instytucji mają jeszcze możliwość zgłoszenia prelekcji. Tematyka wystąpień będzie związania z optymalizacją obiegu gotówki, recyklingu gotówki w placówkach i firmach handlowych, modeli outsourcingu, zabezpieczenia i transportu pieniędzy. Prezentacje będą też dotyczyły procesów liczenia i weryfikacji gotówki, automatyzacji obsługi a także przykładów rozwiązań i standardów z całego świata.

Uczestnicy konferencji będą mieli, zatem okazję przyjrzenia się wszystkim najważniejszym zagadnieniom związanym z gotówką i zapoznania się z najnowszymi metodami usprawniania jej obsługi.

 

Konferencja 2012 ICCOS Americas była dużym sukcesem

Konferencja 2012 ICCOS Americas odbyła się w marcu w Miami. Było to największe wydarzenie w historii konferencji ICCOS organizowanych od 1995 roku. Uczestniczyli w niej banki centralne, banki komercyjne, CMC i dostawcy rozwiązań z Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej i Karaibów. Główne tematy poruszone w czasie konferencji dotyczyły m.in. ryzyk występujących w obiegu gotówki, zapewnienia ciągłości w dostawach gotówki, zapewnienia odpowiedniej jakości banknotów czy zdalnego zarządzania gotówką.

Organizatorom ICCOS EMEA bardzo zależy, żeby podobnym sukcesem jak ICCOS Americas zakończyła się również warszawska edycja imprezy. I są na to duże szanse. Rosnąca popularność konferencji ICCOS potwierdza fakt, że rola gotówki w światowych systemie finansowym rośnie a nie maleje jak mogłoby się wydawać.

 

Portal Automatyka Bankowa partnerem ICCOS EMEA 2012

Portal Automatyka Bankowa będzie zamieszczał aktualne informacje związane z konferencją ICCOS EMEA w Warszawie. Jako parter konferencji mamy na bieżąco dostęp do najważniejszych ustaleń i spraw organizacyjnych. Możesz zwrócić się o pomoc lub informacje do Redakcji portalu, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z konferencją. Informacje dotyczące tego wydarzenia możesz także znaleźć na stronie http://www.emea.iccos.com./.

Dodaj komentarz