Ważne wydarzenia poświęcone bankowości wielokanałowej

W najbliższych tygodniach w Warszawie odbędą się dwie bardzo interesujące konferencje związane z bankowością wielokanałową. 26 listopada odbędzie się siódma edycja Central European Electronic Card 2014, a w dniach 15-16 grudnia warsztaty „Kanał mobilny jako strategiczny element bankowości wielokanałowej”. Portal Automatyka Bankowa bierze udział w obu w tych wydarzeniach.

Mobile banking 2015

Warsztaty „Kanał mobilny jako strategiczny element bankowości wielokanałowej” organizowane są przez Dziennik Rzeczpospolita. Tegoroczna edycja poświęcone będzie prezentacji efektywnych rozwiązań bankowości mobilnej z Polski i ze świata. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z zasadami  tworzenia i rozwoju bankowości mobilnej w ramach strategii wielokanałowej. Będzie to też dobra okazja, żeby dowiedzieć się jak stworzyć użyteczną i zgodną z najnowszymi trendami aplikację mobile banking.

Tematyka innych wystąpień to między innymi: „Od Apple Pay do Zong – standardy płatności mobilnych. Szanse i zagrożenia rozwoju”, „Jak zabezpieczyć mobilny kanał bankowy – najskuteczniejsze narzędzia i techniki ochrony przed cyberprzestępcami” , „Media społecznościowe jako skuteczny kanał wsparcia mobile bankingu” czy „Jak przekonać klienta do swoich rozwiązań na konkurencyjnym rynku, czyli o skutecznym wsparciu kanału mobile”.

Silną stroną warsztatów są prelegenci. Prezentacje będą mieli praktycy z firm takich jak Barclays, Bankier.pl, BZ WBK, Facebook, Linklaters Warsaw, mBank, Orange oraz SkyCash Poland. Portal Automatyka Bankowa objął patronat medialny nad warsztatami Mobile banking 2015.

Szczegółowy program warsztatów znajdziesz na stronie Organizatora.

 

VII Konferencja Central European Electronic Card

Konferencja Central European Electronic Card (CEEC) to ważne coroczne spotkanie branży kartowej z Polski i Europy Centralnej. Podczas dwudniowych obrad  kilkuset gości będzie miało okazję zapoznać się z kilkudziesięcioma specjalistycznymi prezentacjami i wziąć udział w licznych dyskusjach. Konferencja CEEC jest też miejscem bezpośrednich spotkań przedstawicieli instytucji i firm ważnych dla rozwoju biznesu kartowego w naszym rejonie Europy.

Tegoroczna  tematyka konferencji jest bardzo różnorodna. Obejmuje takie zagadnienia jak tendencje w rozwoju produktów kartowych na świecie i w Europie, mobilne systemy płatnicze, nowoczesne metody płatności w międzynarodowym e-commerce, karty zbliżeniowe, rozwój obrotu bezgotówkowego, bankowość elektroniczna, systemy IT wspierające bankowy obrót kartowy, bankomaty i terminale kartowe czy bezpieczeństwo obrotu kartowego.

W czasie konferencji CEEC wystąpi przedstawiciel portalu Automatyka Bankowa. Tematem jego prezentacji będzie wpływ nadchodzących zmian w korzystaniu z oddziałów bankowych i urządzeń samoobsługowych na rynek kart.

Szczegółowy program koferencji znajdziesz na stronie Organizatora.

 

Listopad 2014

Dodaj komentarz