Newsletter

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone  w ostatnim czasie na Portalu Automatyka Bankowa.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Nowe regulacje NBP obowiązują od 1 lipca br. Dotyczą całego sektora bankowego i firm CIT w zakresie obsługi gotówki. Nowe przepisy mogą mieć też wpływ na korzystanie z usług bankowych przez klientów indywidualnych, np. podczas dokonywania wpłat w coraz bardziej popularnych wpłatomatach. W ostatnim czasie w internecie pojawiły się artykuły informujące, że klienci mogą mieć sporo kłopotów z powodu zmian w zasadach wpłacania  w urządzeniach samoobsługowych. Czy regulacje NBP są korzystne dla banków i ich klientów?

Jaki wpływ mają nowe regulacje NBP na korzystanie z wpłatomatów?

 

Wyniki finansowe producentów bankomatów pokazują, że ta branża przeżywa kryzys. Dostawcy odnotowują w tym roku duże spadki sprzedaży. Największe problemy dotknęły firmę Diebold Nixdorf. Klienci banków w coraz większym stopniu korzystający z płatności elektronicznych, mają bezpośrednie przełożenie na kondycje finansową producentów bankomatów. Nasuwa się pytanie jakie to może mieć konsekwencje dla banków i branży automatyki bankowej. Czy będzie to miało wpływ na sytuację gotówki?

Nieoczekiwane problemy producentów bankomatów

Możliwość komentowania została zablogowana.