Newsletter Czerwiec 2016 + dodatkowe materiały

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w czerwcu na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułami.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Artykuły:

W ostatnim czasie odbyło się bardzo ciekawe webinarium prowadzone przez Aravinda Korala, prezesa firmy KAL. Podczas seminarium Aravinda przedstawił swoje poglądy na to, co przyniesie przyszłość dla branży bankomatów i innych urządzeń samoobsługi bankowej. Część jego wniosków jest bardzo kontrowersyjna i skłania do refleksji czy faktycznie takie prognozy mogą się spełnić. Prezes firmy KAL wymienił i przeanalizował pięć kluczowych obszarów, które będą mieć wpływ na rozwój rynku samoobsługi. Podczas webinarium Aravinda przedstawił także prognozy dotyczące roli bankomatów w przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi wnioskami webinarium.

Zdaniem specjalistów nadchodzą rewolucyjne zmiany w samoobsłudze bankowej

 

W dniach 5-6 października w Warszawie odbędzie się XII Warsaw International Banking Summit. To już dwunasta edycja cyklicznej, prestiżowej konferencji Banking Forum dla sektora finansowego organizowana przez firmę MMC Polska. W czasie Banking Forum omawiane są najważniejsze trendy w polskiej bankowości. Jest to wydarzenie, w którym od początku udział biorą kluczowe osobistości funkcjonujące w sektorze bankowym oraz osoby, które tworzą uwarunkowania dla niego. Ciekawie zapowiada się również konferencja FinTech Digital CEE Congress także organizowana przez MMC Polska. Portal Automatyka Bankowa objął patronat medialny nad tymi wydarzeniami.

XII edycja Banking Forum i FinTech Digital Congress – ważne wydarzenia dla sektora bankowego

 

Dodatkowe materiały:

Artykuł: Bank of America ATMs offer live tellers on video

Film: Bank of America ATM with Teller Assist: More Hours, More Choices

Artykuł: Banks around the globe warming up to cash-recycling ATMs

Możliwość komentowania została zablogowana.