Newsletter Kwiecień 2014 + dodatkowe materiały

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w kwietniu na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułami.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Prognozy związane z rozwojem placówek pokazują, że już niedługo jednym z czynników decydujących o ich sukcesie będzie wysoki stopień automatyzacji. W strefach dysponencko-kasjerskich wzrośnie popularność stanowisk wyspowych. Najczęściej takie stanowiska trzeba wyposażyć w recyklery kasjerskie lub bankomaty recyklingowe. Recyklery kasjerskie to urządzenia zaawansowane technicznie, dające bankom i klientom wiele korzyści, ale czy mają też słabe strony? Jak najlepiej przygotować i zrealizować projekt wdrożenia recyklerów? Czy można liczyć na zwrot z inwestycji?

Recepta na zyskowne wdrożenie recyklerów kasjerskich

Bankomat to najstarsze urządzenie samoobsługowe w bankowości. To również najpopularniejszy automat na świecie z którego korzystają klienci banków. Mimo, że liczba bankomatów wciąż rośnie, niektórzy eksperci ostatnio zaczęli wieszczyć ich zmierzch. Główną przyczyną ma być rosnącą popularność płatności bezgotówkowych i bankowości mobilnej. Czy rzeczywiście przyszłość bankomatów może być zagrożona? W wielu krajach są wizytówką banków i wciąż pojawiają się nowe pomysły na ich unowocześnianie. Sprawdźmy jakie są najnowsze trendy w rozwoju bankomatów.

Czy bankomaty mogą zniknąć z banków?

 

Materiały dodatkowe:

Artykuł: ATM of the future: No cards, no buttons

Artykuł : Will new ATMs make your bank branch obsolete?

Film: Concierge Video Services from Diebold

Film: NCR Goes Mobile

 

Możliwość komentowania została zablogowana.