Newsletter Maj 2015 + dodatkowe materiały

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w maju na Portalu Automatyka Bankowa.

Załączamy również dodatkowe materiały związane z artykułami.

Jeśli chciałbyś przekazać nam jakiekolwiek oczekiwania dotyczące tematyki poruszanej na Portalu, prosimy o mail na adres redakcja@automatykabankowa.pl (lub zadzwoń 504 143 524). Chcemy rozwijać Portal tak, aby był jak najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Za wszelkie Twoje sugestie będziemy się rewanżować niespodziankami.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Najnowszy raport Teller Automation and Branch Transformation firmy RBR, diagnozuje zmiany w rozwiązaniach wspierających obsługę klientów w placówkach bankowych. Coraz ważniejszym elementem oddziałów na świecie staje Teller Assist Unit (TAU), czyli zautomatyzowane stanowiska kasjerskie. Pojawiają się pytania czy taki trend utrzyma się w najbliższych latach i jakie jeszcze inne urządzenia będę wpływać na zmianę filozofii działania placówek. Zobaczmy w jakim kierunku będzie zmierzać obsługa w oddziałach.

Jak zmienia się sytuacja w rozwiązaniach wspierających obsługę klientów w placówkach?

 

Analizując artykuły zamieszczone w ostatnim numerze Global Cash Report firmy Cash Management Solutions można dojść do wniosku, że sytuacja gotówki nieco się komplikuje. Z raportu wynika, że wartość gotówki w obiegu co roku rośnie, ale maleje liczba i wartość transakcji gotówkowych. Czynników wpływających na to jest co najmniej kilka. Które z nich są ważne i czy rzeczywiście gotówka jest zagrożona?

Gotówka pod presją

 

Materiały dodatkowe:

Artykuł: Trends Supporting the Micro Branch

 

Możliwość komentowania została zablogowana.