Newsletter Październik 2011

Witaj Subskrybent

Przesyłamy artykuły zamieszczone w październiku na portalu Automatyka Bankowa.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja

 

Jak instytucja finansowa może skutecznie pozyskiwać nowych klientów?

Pierwszy artykuł z cyklu: „Przychodzi Doradca do Przedsiębiorcy” napisany przez bankowca. Autor przedstawia m.in. praktyczne porady w jaki sposób bank może skutecznie pozyskiwać klientów korporacyjnych.

Ciekawe linki (cześć III)

W tej części cyklu polecamy bardzo interesujący artykuł poświęcony prognozom w jaki sposób w niedalekiej przyszłości będziemy robić zakupy. Poruszamy też aktualny na czasie temat, czyli przystąpienie Polski do strefy euro.

Terminale i kioski samoobsługowe – jakie jeszcze funkcje mogą spełniać w placówkach bankowych?

Artykuł opisuje szeroką gamę urządzeń i funkcji jakie mogą one spełniać w bankach. Przedstawiono m.in. nowatorskie sposoby korzystania terminali i kiosków. Możesz też zapoznać się z bogatą funkcjonalnością terminala oglądając załączony film.

 

 

Możliwość komentowania została zablogowana.

 

  • Co to za portal?

  • TALEMAX - Przyszłość Technologii BankowychWspiera nas:

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zapisz się na newsletter

    Będziesz otrzymywał nie tylko informacje o wpisach, ale również dodatkowe, niepublikowane na portalu materiały. Sam zdecyduj czy podać swój mail prywatny czy służbowy. Portal Automatyka Bankowa użyje go jedynie w celu wysyłania raz w miesiącu newslettera z informacjami o nowych wpisach i materiałach. Nie wysyłamy żadnych innych maili.